Kapēc SIA ICETEC LTD?

SIA ICETEC LTD - licencētes uzņēmums, kas specializējas dažādu pārtikas produktu, pusfabrikātu un medikamentu uzglābšanai, sasaldēšanai vai atdzesēšanai paredzēto aukstumapgādes sistēmu projektēšanas un ierīkošanas jomā...

AUKSTUMA UN SALDĒŠANAS DURVIS

Durvju izgatavošanas – tas īpašs darbības virziens. Mēs piedāvājam dažādu veidu durvju plašu klāstu:

•  bīdāmās

•  vienvērtnes divvirudurvis

•  divvērtņu divviru durvis

•  divpusēji atveramas svārsta durvis

•  durvis ar slieksni un bez sliekšņa

Saldēšanas kameras durvis pakļaujas lielām mehāniskām slodzēm, tāpēc to izgatavošana pieprasa īpašus konstruktīvus risinājumus. Liela nozīme ir arī durvju viru un slēdžu kvalitātei, kā arī izmantojamo materiālu izvēlei.

Starp daudzajiem iespējamiem durvju veidiem saldēšanas kamerām visplašāk tiek pielietotas divviru durvis ar sviru tipa slēdžiem. Divviru durvis aprīkotas ar iebūvētu avārijas izejas sistēmu, kas novērš personāla netīšu ieslēgšanu saldēšanas kamerā.

Nelielās kamerās parasti uzstāda vienvērtnes divviru durvis. Lielāka tilpuma dzesēšanas un saldēšanas kamerās, kur produkcijas iekraušana-izkraušanu notiek ar ratiņu vai autokrāvēju palīdzību, izmanto divvērtņu divviru durvis. Bieži izmanto arī bīdāmās durvis, kurām liela priekšrocība ir tas, ka tās neaizņem vietu saldēšanas kameras priekšā.

Lai piemeklētu attiecīgai saldēšanas kamerai piemērotākās durvis, mums nepieciešamas šādas ziņas:

  • durvju vērtnes izmērs;
  • durvju un kameras ievietojums;
  • kameras funkcionālā nozīme.

Saldēšanas kameras durvju vērtnes konstrukcijā obligāti iestrādā divkameru blīvētāju, kurš visā kontūrā cieši piegulst durvju ailai, samazinot siltuma plūsmas. Saldēšanas kameru durvju blokus iespējams nokomplektēt ar apsildes sistēmu, spiediena izlīdzināšanas vārstiem.

Zemu temperatūru saldēšanas kamerās durvju aila un slieksnis tiek aprīkoti ar elektroapsildes elementiem. Intensīvas ekspluatācijas gadījumā durvju aila tiek papildu aizsargāta ar plastikāta aizkaru, kas novērš silta gaisa ieplūdi saldēšanas kamerā, līdz ar ko tiek panākta būtiska elektroenerģijas taupīšana.

Durvju vērtne tiek izgatavota no cinkota krāsota lokšņu metāla (pēc pasūtītāja izvēles arī no nerūsējoša tērauda) ar putu poliuretāna (putupolistirola) pildījumu. Visi durvju elementi konstruktīvi veidoti bez „aukstuma tiltiņiem”, kas izslēdz caursalšanu un novērš temperatūras zudumus.

Vidēju temperatūru saldēšanas kamerām durvis tiek izgatavotas 80-100 mm biezumā ar vienslāņa nomaināmu blīvējumu, izgatavotu no salizturīgas gumijas. Šādas durvis paredzētas ekspluatācijai saldēšanas kamerās ar temperatūru diapazonu līdz -5C

Zemu temperatūru saldēšanas kamerām paredzētas durvis 100 un 120 mm biezumā un tās domātas ekspluatācijai saldēšanas kamerās ar temperatūru diapazonu no -5C līdz -15C (durvju biezums 100 mm) un no -15C līdz -45C (durvju biezums 120 mm).

Papildu komplektācija:

  • spiediena izlīdzināšanas vārsti;
  • nerūsējoša hroma-niķeļa tērauda apšuvums no vienas puses;
  • nerūsējoša hroma-niķeļa tērauda apšuvums no abām pusēm;
  • durvju izgatavošana noliktavām un kamerām, aprīkotām ar piekarceļiem.

SIA ICETEC LTD - rekomendē

Docs / Supportmoderno tehnoloģiju un inovatīvo risinājumu ieviešanu, kas ļauj ievērojami samazināt izdevumus būvdarbiem, bet turpmāk būtiski ietaupīt ekspluatācijas izmaksas.

Lasīt tālāk...

SIA ICETEC LTD - jaunumi

Docs / SupportPriecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu novēl Jums SIA ICETEC LTD

Lasīt jaunumus...

SIA ICETEC LTD garantē

Easy to startprojektu realizāciju „līdz atslēgai” stingri atrunātajos termiņos ar minimālām izmaksām un maksimālā kvalitātē.

Lasīt tālāk...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com