Kapēc SIA ICETEC LTD?

SIA ICETEC LTD - licencētes uzņēmums, kas specializējas dažādu pārtikas produktu, pusfabrikātu un medikamentu uzglābšanai, sasaldēšanai vai atdzesēšanai paredzēto aukstumapgādes sistēmu projektēšanas un ierīkošanas jomā...

KONDICIONĒŠANAS SISTĒMAS UN SILTUMSŪKŅI

Mēs sniedzam pilnu pakalpojumu klāstu gaisa kondicionēšanas jomā un piedāvājam vismodernākās gaisa kondicionēšanas un ventilācijas sistēmas dažādas nozīmes telpām, tostarp: privātmājām, dzīvokļiem, vasarnīcām, kotedžām, biroju telpām. Mēs ierīkojam arī kanāla tipa gaisa kondicionēšanu, aprīkotu ar gaisa attīrīšanas filtriem un pieslēgtu ventilācijas sistēmai, kas nodrošina svaiga gaisa pieplūdi telpās.

Profesionāla montāža, garantijas, klimata iekārtu plašs klāsts no pasaules vadošiem ražotājiem!

Jaunās paaudzes kondicionētāji: Invertoru sērija

Invertors ļauj laideni mainīt kompresora apgriezienu ātrumu, kā rezultātā tik pat laideni mainās arī kondicionētāja ražotspēja un tā patēriņa jauda. Līdz ar to rodas vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar parastiem kondicionētājiem, kuru kompresors izslēdzas un izslēdzas periodiski.

Invertors ļauj līdz 20-30% samazināt elektroenerģijas gada vidējo patēriņu. Šeit svarīgi atzīmēt, ka invertora galvenais ieguvums tiek panākts pie nepilnas siltuma slodzes, proti, kad temperatūra telpā praktiski ir sasniegusi noteikto un kondicionētājam atliek tikai uzturēt to.

Invertora tipa kondicionētājamnav nepieciešama palaides strāva, un tas ir visai svarīgs apstāklis dzīvokļos un birojos ar vājām elektroinstalācijām. Kondicionētājiem bez invertora palaides strāva var 2-3 reizes pārsniegt nominālo strāvu.

Invertora tipa kondicionētājuieslēdzot, telpas atdzesēšana vai apsilde notiek ātrāk salīdzinājumā ar parasto kondicionētāju. Tas tiek panākts pateicoties tam, ka invertora tipa kondicionētājs spēj strādāt „forsētā” režīmā, palielinot apgriezienus virs nominālā ātruma. Šāda „jaudas rezerve” ir būtiska invertora tipa kondicionētāju priekšrocība.

Sienas split-sistēmas

Sienas split-sistēmas mūsdienās ir visizplatītākais sadzīves gaisa kondicionētāja veids. Šāds kondicionētājs sastāv no ārējā bloka (kompresora), kuru izvieto uz ēkas ārsienas, un viena iekšējā bloka. Tiek ražoti dažādi kondicionētāji, kas atšķiras savā starpā ar funkciju daudzveidību, jaudu, darba režīmiem, ražotspēju, gabarītiem dizainu un, protams, cenu. Mēs palīdzēsim piemeklēt Jūsu vajadzībām atbilstošu kondicionētāju – lētāku vai dārgāku ar daudzām derīgām funkcijām. Vairumam no piedāvātām split-sistēmām ir paredzētas daudzas noderīgas funkcijas, tostarp: dažāda veida gaisa filtrācijas sistēmas, gaisa jonizēšana u.c. Izvēloties kondicionētāju, jāpievērš uzmanība arī ārējā bloka radītā trokšņa līmenim un iekšējā bloka dizainam, kondicionētāja žalūziju regulēšanas iespējām, telpas dzesēšanas/apsildes jaudai, cauruļvadu trases garumam un augstuma starpībām starp iekšējo un ārējo bloku.

Pateicieties ērtai montāžai un pieejamām cenām sienas split-sistēmas tiek plaši izmantotas dzīvokļos, birojos, kafejnīcās un restorānos.

Multisplit sistēmas

Multisplit sistēmas ir split-sistēmu paveids. Galveno un, šķiet, vienīgo multisplit sistēmu īpatnību veido tas, ka ārējam blokam pieslēdzams nevis viens, bet vairāki iekšējie bloki. Iekšējo bloku skaits multisplit sistēmā var būt 2, 4 un pat 6, turklāt tie var būt dažādas jaudas. Šāda veida multisplit sistēmas konstrukcija neaizņem daudz vietas uz ēkas fasādes un ļauj ierīkot sistēmu mazas platības telpās.

Grīdas/sienas split-sistēmas

Grīdas/sienas split-sistēmas izmantojamas tad, kad parastās split-sistēmas jauda ir nepietiekoša, bet izvietot kasešu tipa kondicionētāju nav iespējams dēļ tā, ka telpa nav aprīkota ar piekārtiem griestiem, un arī tad, kad telpai ir garenvirzienā iztiepta forma.

Šāda tipa gaisa kondicionētāju jauda gan aukstuma, gan siltuma ražotspējas ziņā var būt no 4 līdz 20 kW. Tādējādi, veicot nelielus kapitālieguldījumus, iespējams nodrošināt gaisa kondicionēšanu telpās ar apjomu līdz 200 kubiskiem metriem.

Šāda veida kondicionētāja iekšējais bloks virza spēcīgu atdzesēta gaisa strūklu gar telpas sienām un griestiem, kas nodrošina temperatūras vienmērīgu sadalīšanos visā telpas apjomā.

Kondicionētāja oriģinālā konstrukcija speciāli paredzēta ierīces stiprināšanai pie griestiem vai uz sienas.

Griestu split-sistēmas

Šie kondicionētāji ir ļoti līdzīgi grīdas-griestu modeļiem, taču atšķirībā no tiem uzstādāmi tikai pie griestiem. Šīm iekārtām piemīt augstas dzesēšanas spējas, tie vienmērīgi sadala gaisa plūsmu visā lielas platības telpā.

Kasešu tipa split-sistēmas

Gaisa kondicionēšanas kasešu tipa split-sistēmas ir ideāls risinājums telpām, aprīkotām ar piekārtiem griestiem. Kasešu tipa gaisa kondicionētāji ar gaisa sadali četros aukstuma plūsmas virzienos ļoti labi iederas apjomīgajās nedzīvojamās sabiedriskajās telpās, piemēram: veikalos. birojos, konferenču zālēs, slimnīcās, skolās un restorānos. Šajos modeļos gaiss ienāk caur bloka centrā izvietotām spraugām, bet atdzesētā gaisa plūsma sadalās četros virzienos.

Maksimāls komforts tiek sasniegts, uzstādot šāda veida kasešu bloku telpas pašā vidū. Šīs split-sistēmas izceļas ar elegantu dizainu (redzams ir tikai priekšējais panelis), tās necik netraucē svaigā gaisa pieplūdei. Kā galveno trūkumu var minēt piekārto griestu ierīkošanas nepieciešamību.

Kanāla tipa split-sistēmas

Kanāla tipa gaisa kondicionētāji tiek plaši izmantoti visās pasaules malās. To konstrukcija ļauj padot telpās ārējo gaisu, attīrot to un tad sasildot var dzesējot līdz nepieciešamai temperatūrai (atkarībā no gadalaika un klimatiskajiem apstākļiem). Kanāla tipa kondicionētāja iekšējais bloks virza svaigu gaisu telpā caur gaisvadu sistēmu. Turklāt šādās split-sistēmās iespējams izmantot arī gaisa recirkulāciju. Kanāla tipa gaisa kondicionētāju lielu priekšrocību veido iespēja ar vienas iekārtas vienības palīdzību nodrošināt komfortablus klimatiskus apstākļus vienlaicīgi vairākās savietotās telpās. Pie tam šīs iekārtas viegli montējamas zem piekārtiem griestiem, kas ļauj tām iekļauties praktiski jebkurā interjerā.

Gaisa kondicionētāju servisa apkope

Servisa apkope - iekļauj sevī darbu kompleksu, kuru spēj veikt tikai attiecīgas kvalifikācijas speciālisti. Šie darbi paredzēti tam, lai novērstu iekārtu bojāšanos, un tajos ietilpst kondicionētāja darbības parametru savlaicīga diagnosticēšana un profilakses pasākumi. Kondicionētāja tehniskai apkopei speciālisti izmanto virkni mērinstrumentu un speciālu aprīkojumu.

Mēs veicam servisa apkopes darbu standarta klāstu, kas iekļauj sevī:

  • iekārtas stāvokļa diagnosticēšanu;

  • iekšējā bloka filtru tīrīšanu;

  • drenāžas sistēmas tīrīšanu;

  • iekšējā bloka parametru pārbaudi;

  • sistēmas darba spiediena pārbaudi;

  • freona papilduzpildi (pieļautās noplūdes ietvaros);

  • iekšējā bloka siltummaiņa tīrīšanu.

Kad un cik bieži veicama kondicionētāju servisa apkope?

Parasti servisa apkopi ieteicams veikt 1-2 reizes gadā: pavasarī – pirms sistēmas palaišanas darbībā pēc „ziemas brīvdienām”, un rudenī – pirms sistēmas pārslēgšanas darbībai ziemas apstākļos. Šāds servisa apkopes periodiskums ieteicams tikai tiem kondicionētajiem, kuru ekspluatācija noris standarta apstākļos. Taču, ja runa iet par serveru telpu vai industriālām klimata iekārtām, tad šo sarežģīto sistēmu servisa apkopi jāveic biežāk: 3-4 reizes gadā.

Savlaicīgi veiktie profilakses darbi nodrošina iekārtu nepārtrauktu darbību un būtiski pagarina to kalpošanas laiku.

SIA ICETEC LTD - rekomendē

Docs / Supportmoderno tehnoloģiju un inovatīvo risinājumu ieviešanu, kas ļauj ievērojami samazināt izdevumus būvdarbiem, bet turpmāk būtiski ietaupīt ekspluatācijas izmaksas.

Lasīt tālāk...

SIA ICETEC LTD - jaunumi

Docs / SupportPriecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu novēl Jums SIA ICETEC LTD

Lasīt jaunumus...

SIA ICETEC LTD garantē

Easy to startprojektu realizāciju „līdz atslēgai” stingri atrunātajos termiņos ar minimālām izmaksām un maksimālā kvalitātē.

Lasīt tālāk...

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com